Hakkımızda

v-demirci

BAŞKANIN MESAJI

1970 yılında Mehmet Ali Demirci tarafından şahıs şirketi olarak başladığımız iş hayatında, 2011 yılında anonim şirkete dönüşerek, bugün yurt içinde çok sayıda şirket ve iştiraklerimizle inşaat, havacılık, gıda, sigorta ve petrol sektörlerinde faaliyetlerine devam eden bir grup haline gelmiş durumdayız.

Grubumuzun lokomotif şirketi olan Ziver İnşaat; ulaştırma projelerinden baraj ve isale hattı projelerine, bina kompleks projelerinden endüstri tesislerinin alt yapı projelerine kadar üstlendiği her projeyi zamanında, istenilen kalitede ve öngörülen bütçede tamamlayarak sahip olduğu ilkelere sadakatle faaliyetlerine devam etmektedir.

Grubumuz; İnşaat sektöründe edindiği bilgi ve tecrübenin verdiği güvenle Havacılık, Petrol, Sigorta ve Gıda sektörlerine yatırım yaparak ülkemizin kalkınma sürecinde üstüne düşen görevleri ve daha fazlasını layıkıyla yerine getirebilmek için sahip olduğu profesyonel ve dinamik kadrosuyla gece gündüz demeden durmaksızın çalışmalarına devam etmektedir.

Çağımızın gerektirdiği teknolojik ve etik gelişmeleri yakından takip ederek, bu gelişmelerin bizlere faydalı olacağını düşündüğümüz kısımlarının en kısa sürede entegrasyonunu sağlayarak; sahip olduğumuz vizyon, dürüstlük ve çalışkanlık ilkeleriyle; kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerimize emin adımlarla yürüyeceğiz. Belirlediğimiz hedeflere doğru yürürken, bu süreçteki en önemli unsurun faaliyet gösterdiğimiz alanlardaki millileşme ve yerlileşme politikalarını gerçekleştirmek ve desteklemek olduğunu bir an olsun aklımızdan çıkarmayacağız.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, doğrudan veya dolaylı olarak etkilediğimiz bütün paydaşlarımızın hak ve hukukuna saygı gösteriyoruz. İşverenlerimize, sözleşmelerimize sadık kalıyor ve her zaman sözümüzün arkasında duruyoruz. Kaliteden, iş ve işçi güvenliğinden hiçbir zaman taviz vermedik, vermeyeceğiz. Ülkemizde yeni yeni oluşan çevre bilincine candan inanıyor ve gereğini yapmaktan asla geri durmuyoruz.

Gerek verdiğimiz eğitim burslarıyla, gerekse ihtiyacı olan çeşitli kurum ve kuruluşlara spor ve kültür alanlarında verdiğimiz desteklerle üzerimize düşen sosyal sorumlulukları yerine getirirken, her geçen gün bu alanlardaki farkındalığımızı da artıyoruz.

Kurulduğu günden bugüne büyüme/zaman oranıyla emsallerinin çok üstünde bir performans göstererek, öncelikle tohumlarının atıldığı bölgede ve daha sonra tüm Türkiye’de örnek teşkil eden Ziver Holding’i bugünlere taşıyan, üstlendiği projelerdeki riskleri birbirleriyle dayanışma ve güven içerisinde, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak etkili bir şekilde yöneten ve daima daha iyisini yapmayı hedefleyip başarılı olan, Grubumuzun en değerli kaynağı olarak gördüğüm mesai arkadaşlarımın hepsine teşekkürlerimi sunuyorum.

Veysel DEMİRCİ
ZİVER HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI

1970Yılında Kurulmuştur.

ZİVER HOLDİNG ’in temelleri 1970 yılında Sayın Mehmet Ali DEMİRCİ tarafından atılmıştır.

1998Yılında Kurumsallaşarak A.Ş. Olmuştur.

1998 yılında şirketleşip, Sayın Veysel DEMİRCİ liderliğinde 2011 yılında nev’i değiştirerek anonim şirket olmuştur.

2016Yılında Holdingleşme Süreci Başlamıştır.

ZİVER İNŞAAT A.Ş. 2016 yılında, inşaat faaliyetlerinin yanı sıra; havacılık, petrol, gıda ve sigorta sektörlerinde yaptığı yatırımlarla faaliyet alanlarını genişletip, holdingleşme sürecine girmiştir.

POLİTİKAMIZ

Ziver İnşaat Taah. Madencilik Turizm Paz. San. Tic. A.Ş.

Faaliyetlerimiz esnasında ilkim değişikliğine sebebiyet verecek, biyoçeşitlilik ve ekosisteme zarar verecek tüm faaliyetlerden kaçınacağımızı,

Tüm çalışanlarımız, müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz de dahil olmak üzere önce insan felsefesine dayanarak iş sağlığı ve güvenliği kapsamında gerekli tüm tedbirleri alarak yaralanmaların ve sağlık bozulmalarının önlenmesini sağlayacağımızı,

Entegre yönetim sistemimizi gerekli tüm kaynakları sağlayarak sürekli iyileştireceğimizi,

Tüm çalışmalarımız sırasında ortaya çıkabilecek kirliliğin azaltılması ve çevrenin korunması için gerekli tedbirleri alacağımızı,

Ülkemizde hızla büyüyen inşaat sektöründe öncü kuruluşlardan biri olarak kalabilmek için müşteri istek ve beklentileri ve piyasa şartları doğrultusunda ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştireceğimizi,

Kaynak temini esnasında özellikle sürdürülebilir kaynak teminine öncelik vereceğimizi,

Tüm bunları yerine getirirken ilgili birincil ve ikincil mevzuat şartlarına, müşteri şartlarına, standart şartlarına uyacağımızı

Taahhüt ederiz.

Veysel DEMİRCİ
ZİVER HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI

REFERANSLARIMIZ